به گزارش روابط عمومی آستان مقدس امامزاده محمد عابد(ع)؛ حجت‌الاسلام عبدالله حسینخانی، تولیت آستان مقدس امامزاده محمد عابد(ع) با اشاره به برگزاری پیاده‌روی «جاماندگان اربعین» گفت: پیاده روی اربعین حسینی(ع) در روز اربعین از میدان امام حسین(ع) تا حرم ملکوتی امامزاده محمد عابد(ع) مشهد میقان اراک با حضور شیفتگان اهل بیت(ع) و زائرین آستان مقدس امامزاده عابد(ع) برگزار خواهد شد.

وی افزود: امسال پنجمین سالی است که این مراسم با حضور گسترده اقشار مختلف مردم ولایتمدار و عاشقان و دوستداران اهل‌بیت(ع) برگزار می‌شود.

تولیت آستان مقدس امامزاده محمد عابد(ع) با بیان اینکه جاماندگان از زیارت کربلا فردا از ساعات اولیه صبح با تجمع در میدان امام حسین(ع) به سمت آستان مقدس امامزاده محمد عابد (ع) حرکت کرده و در طول مسیر نیز با سینه‌زنی و زنجیرزنی به عزاداری می‌پردازند.

تولیت آستان مقدس امامزاده محمد عابد(ع)، قرائت قرآن، برپایی مراسم مداحی، سینه‌زنی، سخنرانی و قرائت زیارت اربعین حسینی را از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده در آستان مقدس امامزاده محمد عابد(ع) عنوان کرد و افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و با هماهنگی‌هایی که با اتوبوسرانی انجام شده است، مسیر برگشت شهروندان از مشهد میقان رایگان خواهد بود که برای این منظور ۴۰ دستگاه اتوبوس در نظر گرفته شده است.