به‌گزارش آستان مقدس امامزاده محمد عابد(ع)؛ جلسه بررسی مسائل و مشکلات طرح توسعه آستان مقدس امامزاده محمد عابد(ع) با حضور آقازاده استاندار، کریمی نماینده اراک، خنداب و کمیجان در مجلس، قاسمی دادستان اراک، حجت‌الاسلام دلاوری مدیرکل اوقاف، معاونان استاندار، اهالی روستا و هیئات امنای امامزاده در این مکان برگزار شد.

استاندار مرکزی در این جلسه خدمت به آستان مقدس امامزادگان را توفیق الهی دانست و گفت: تمام افرادی که در این مسیر حرکت می‌‌کنند انسان‌هایی پاک و باخدا هستند که می‌توانند در جوانی مسیر رشد نظام را هموار سازند.
وی افزود: وظیفه شرعی است که در خصوص توسعه اماکن مقدس با هر میزان کمک ولو اندک قدم برداریم، همه ما اعم از مسئولان و مردم وظیفه داریم از این اماکن حمایت کنیم و اجازه ندهیم دشمن با اشاعه شبهه‌افکنی اعتقادات ما به ویژه نوجوانان و جوانان را تضعیف کند.
استاندار مرکزی بیان کرد: هر قدمی که برای توسعه، عمران و آبادانی امامزاده برداشته می‌شود مردم همان محل و مجاورین بیشترین بهره‌برداری را دارند.

آقازاده یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این جلسه را مصوب شدن اجرای طرح جامع بقعه امامزاده محمد عابد(ع) عنوان کرد و گفت: بازنگری و اصلاح طرح تدوین شده، احداث تقاطع غیر‌هم‌سطح در قالب بودجه راه اراک – فرمهین را ضروری است.

وی خاطرنشان کرد: این طرح باید سال آینده آغاز و تا پایان سال ۹۸ به اتمام رسد. تا دو ماه آینده زمین باید تعیین تکلیف شود، تا پایان سال هیئات امنای امامزاده بتوانند توافق‌های اولیه را با مالک انجام دهند تا زمین را برای سال آینده جهت اجرای طرح توسعه داشته باشیم.