زیارت برادر امام رضا(ع) در اراک کمتر از ثواب زیارت امام رضا(ع) در مشهد نمیباشد
در دومین مراسم غبار رویی امامزاده محمد عابد مشهد میقان اراک در سال ۹۶ مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه روح الله استان زیارت برادر امام رضا(ع) را در اراک کمتر از زیارت آقا امام رضا در مشهد ندانستند.


حجت الاسلام والمسلمین رضوی گفت با حضور در این مکان مقدس احساس آرامش کرده و فعالیتی که صورت میگیرد بسیار مطلوب و قابل ارزش است.
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه روح الله استان گفت: وجود بارگاه قدسی برادر تنی امام رضا(ع) امامزاده محمد عابد(ع) در مشهد میقان اراک فرصت بسیار خوبی است برای زائرین و مردم تا با حضور خودشان در این صحن و سرا جهت گرفتن شفا و رفع گرفتاریشان متوسل به این آقای بزرگوار شوند.
رضوی اشاره داشت: برای من جالب است پروژه ای با این عظمت در حال ساخت و ساز پیشرفت چشمگیری را دارد و برنامه های فرهنگی  و مذهبی  و اجتماعی که در آستان برای زائرین در نظر گرفته شده میتواند الگویی برای دیگر بقاع متبرکه باشد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی بیان داشت:
با تکمیل شدن این پروژه مطمئنا جذب زائرین زیادی را خواهید داشت و این امر محقق نخواهد شد مگر با مشارکت خیرین و مردم استان که دست به دست یکدیگر بدهیم و مرقد پاک مطهر برادر تنی امام رضا(ع) امامزاده محمد عابد(ع) هرچه سریعتر تکمیل و آماده حضور هزاران نفر در روز باشد.