به گزارش روابط عمومی امام زاده محمد عابد(ع) مشهد میقان اراک ویژه مراسم ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع)برگزار گردید.
ویژه مراسم ولادت با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع)با حضور پر شور زایرین و محبان اهل بیت(ع)در آستان مقدس امام زاده محمد عابد (ع)مشهد میقان اراک برگزار گردید.
مدیر آستان امام زاده محمد عابد (ع)مشهد میقان گفت:در شب ولادت امام حسن مجتبی(ع)مراسم ویژه ای را با حضور گسترده زائرین در محوطه آستان با اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی برگزار گردید .
عبدا… حسینخانی افزود:در مناسبتهای مختلف سال ویژه ایام ولادت و شهادت برنامه های فرهنگی مطلوب و متنوعی را برای استفاده زائرین در مجموعه آستان برگزار می نماییم .
حجه الاسلام حسیخانی اشاره داشت :با توجه به حضور گسترده و پرشور زائرین در امام زاده محمد عالد(ع)در شبهای جمعه با قرائت دعای کمیل و اجرای برنامه های فرهنگی ازجمله برپای خیمه های معرفت برای طیف های سنی مختلف هم کودکان و هم والدین ایشان سعی شده تا زائرین استفاده مطلوب را در هنگام حضور در امام زاده از این فضای معنوی برخوردار شوند.
مدیر آستان امام زاده محمد عابد(ع)در خصوص برنامه های حرم برای شبهای قدر اظهار داشت:طبق سنوات گذشته در مناسبتهای ویژه حضور گسترده زائرین را داریم که این حضور در شبهای قدر مثال زدنی است که می طلبد با ارائه برنامه های معنوی و فرهنگی کارآمد و مطلوب و بهره مندی از شخصیتهای مطرح جهت اجرایی برنامه ها استفاده ک به نحو مطلوبی خدمات شایان و در خور حال زائرین ارائه داد.
حسیخانی گفت :در لیالی قدر با قرائت قرآن،دعای جوشن ،سخنرانی و قرآن به سر برنامه ها از ساعت ۲۲ شب شروع و تا ۲ بامداد ادامه خواهد داشت .
مدیر آستان امام زاده محمد عابد (ع)مشهد میقان اراک متذکر شدند: برای رفاه حال زائرین تمامی امکانات مورد نیاز برنامه ریزی شده و جهت امنیت و آرامش عزیزان زائر تدابیر امنیتی ویژه ای را با مسولین ذیربط اتخاذ گردیده است